Visą spalio mėnesį mūsų mokykloje, kaip ir visoje Lietuvoje,  vyko akcija ,,Mokau ir mokausi su biblioteka,,. Mėnesio pradžioje mūsų mažieji džiugino  aktyviai dalyvaudami pradinių klasių meninio skaitymo popietėje, vėliau ketvirtokams edukacinį užsiėmimą ,,Antrasis popieriaus gyvenimas,, vedė mokyklos bibliotekininkė Birutė Pocienė. Aktyvūs buvo ir pirmokai su trečiokais - jie darė knygų skirtuką ,,Draugui,,.
  Šeštos klasės mokiniai kartu su mokytoju Simu Baliutavičiumi turėjo galimybę dalyvauti netradicinėje pamokoje ,,Mokau orientuotis ir mokausi kūrybiškai,, , kuri vyko bibliotekoje.
 Mokyklos bibliotekininkė B. Pocienė aktyviai dalyvavo  rajono  mokyklose vykusiuose renginiuose bei dalijosi gerąja patirtimi su kolegėmis.