Lapkričio 24 d. mokykloje įvyko tradicinis renginys „Vakaras mokykloje“, kuriame dalyvavo 5-10 klasių mokiniai. Aptarėme vakaro programą ir susitarėme dėl taisyklių. Po to šeštokė Skaistė ir devintokė Kamilė pasidalijo prisiminimais apie vasaros stovyklą „Pažinkime ir sugyvenkime“.

Noriai mokiniai dalyvavo rungtyje „Užduotis draugui“. Dešimtokai pakvietė į viktoriną apie mokyklą, penktokai padėjo išsiaiškinti „Kas aš esu?“.  Kitų klasių mokiniai pasiūlė spręsti  muzikines šaradas, galvosūkius.

Nustebino mokinių išmonė kuriant „Geriausią sumuštinį“. Energingai mokiniai žaidė žaidimą „Chaosas“.  Reikėjo surasti 35 paslėptus kodus ir atlikti kartu su visa komanda paslėptas užduotis. Vakaro pabaigoje mokiniai galėjom pašokti diskotekoje ar pažiūrėti filmą.

Mokiniai dėkoja mokytojams: Daliai, Tomai, Rūtai, Rasai, Simonui, Astai, Ritai ir Loretai ne tik  paaukojusiems  savo laisvalaikį, bet ir noriai dalyvavusiems vakaro programoje.

Mokinių komiteto pirmininkė Deimantė Sukauskaitė