Penktadienį, sausio 19 dieną, tėveliai, pedagogai ir direktorius stebėjo atvirą logopedinį užsiėmimą su priešmokyklinės grupės mokiniais.

Mažieji parodė, kiek daug išmoko per pusmetį: pažįsta daugelį raidžių, perskaito skiemenį, o Gvidas skaito net žodelius.

Užduotys buvo labai įvairios: atlikome lūpų ir liežuvio mankštelę, sakėme eilėraščius, skaičiuotes, sekėme pasaką, mankštinome pirštukus, dėliodami Č raidę iš sagų ir pupelių. Lavinome klausą, nustatydami, ar garsas Č pirmas, ar žodžio viduryje. Mokytis taisyklingai tarti žodžius mums padėjo kompiuterinė programėlė.

Kita užsiėmimo dalis – praktinė. Vaikai kartu su tėveliais turėjo nuspalvinti arba aplikacijos būdu papuošti piešinį. Taip lavinome smulkiosios motorikos judesius, ugdėme kantrybę ir kūrybiškumą.

Tądien tėveliai pamatė, kaip ugdomi jų vaikai ir patys turėjo galimybę bendrauti bei kurti.

Logopedė Rasa Klenauskienė