Jau trečią pavasarį iš eilės rajone vyksta "Greitojo teksto rinkimo konkursas". Mokyklą šįmet atstovavo dešimt 5 - 10 klasių mokinių.Trys mokiniai  tapo prizininkais.Tai Aivaras 10 kl. II vieta, Gytis 10 kl. III vieta ir Motiejus 5 kl. III vieta.  Rajoniniame etape gausiausias būrys susirinko šeštokų - 29 mokiniai iš viso rajoniniame etape varžėsi 108 mokiniai.

Konkurso dalyviai ne tik varžėsi rinkdami tekstą, bet ir  klausė paskaitos apie saugų internetą, spausdino gaminį 3D spausdintuvu, rungtyniavo informacinių technologijų viktorinoje. Kiekvienos klasės nugalėtojai apdovanoti marškinėliais su konkurso simbolika, o prizininkai garbės raštais ir saldainiais.

Tikimės, kad ateinančiais metais vėl atsiras mokinių, garbingai atstovaujančių mokyklai, o tam reikia ruoštis. Konkurso programą galite rasti www.netikfizika.lt svetainėje.

Informacinių tehnologijų mokytojas Virgilijus

nugaletojai