Ar esate patyrę tą gerą jausmą, kai tai, ko labai labai lauki, pagaliau ima ir įvyksta?! Ar kada pagalvojote, kad būti tikinčiu yra ne nuobodu ir senamadiška, o visai smagu ir įdomu?  Ar esat matę kokie gražūs Telšiai iš aukštai? Ar žinote, kad žaidžiant komandinius žaidimus miške  reikia ne tik vikrumo, greitos reakcijos, bet ir sumanumo bei tolerancijos? Ar esat patyrę, kad žaidimai  "Užtrauktukas", "Iksiukai - nuliukai", "Bomba", "Sacharos dykuma" bei įvairūs orientaciniai žaidimai neleidžia žioplinėti? Ir dar,  "gainioti" kamuolį  vienos Telšių gimnazijos stadione ir išbandyti įvairius treniruoklius yra ne tik naudinga , bet ir  linksma, kai tai darai  su malonumu. Tikite, kad penktokai ir aštuntokai jau gali padaryti tokius super bandymus, kaip pavyzdžiui išskirti braškės DNR!? O ar žinojote, kad ant laužo paties iškeptas bananas šokolade yra labai skanus desertas?    O mes visą tai (ir dar daugiau)  patyrėme, pamatėme, sužinojome, išmokome ir net su Telšių skautais susidraugavome! Projektas "Domėkis ir būk aktyvus" pagaliau įvyko!
Soc. pedagogė Edita