2018 m. spalio 10 d.  Viešvėnų pagrindinės mokyklos mokinių komanda, sudaryta iš mokinių Nomanto, Gabrieliaus ir Kamilės bei mokytojos Loretos dalyvavo Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos organizuotoje nuotoliniu būdu viktorinoje „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“, atsakydami į pateiktus klausimus.

Viktorina buvo  skirta 9-12 klasių moksleiviams ir atitinkamų klasių profesinio ugdymo mokyklų mokiniams Viktorinos tikslas – akcentuoti mokesčių mokėjimo svarbą ir naudą, gilinti  žinias apie mokesčius. Konkurse dalyvavo daugiau nei 130 komandų iš įvairių Lietuvos mokyklų.

Kiekvienoje apskrities valstybinėje mokesčių inspekcijoje organizatoriai išrinko po penkias pirmajame etape daugiausiai taškų surinkusias komandas. Viešvėniškių komanda „Judriukai“ pateko į geriausių Šiaulių apskrityje penketuką.

II- asis viktorinos „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“ etapas vyko gyvai 2018 m. spalio 25 d. Šiauliuose. Atrinktos 5-ios geriausios komandos iš Šiaulių m. Radviliškio r., Mažeikių r. gimnazijų bei Viešvėnų pagrindinės mokyklos  demonstravo savo žinias mokesčių srityje.

Viešvėniškiams gerai sekėsi atlikti I ir II turo užduotis, bet III turo užduotys įveikti buvo sunkiausia. Nugalėjo mokiniai Iš Sedos gimnazijos.

Po konkurso visi dalyviai buvo apdovanoti VMI dovanėlėmis, pavaišinti pica.

Loreta Gedminienė