Kovo 14-tą dieną pradinių klasių mokinukai aktyviai dalyvavo raiškaus skaitymo ir dailyraščio konkurse  „Rašau ir skaitau gimtinei“. Prisijungė ir priešmokyklinės grupės vaikai. Jie nurašė eilėraštuką apie gimtinę spausdintinėmis raidėmis, o konkurso metu piešė Lietuvą.

1-4 klasių mokiniai skaitė eilėraščius apie gamtą, gimtinę ir savo svajones.

Raiškiai ir garsiai savo pasirinktus eilėraščius perskaitė pirmos klasės mokiniai Domas ir Darija, antrokės Toma, Evita, Emilija ir Dija.

Ypač gražiai skambėjo 3 klasės mokinio Gyčio skaitomas žemaitiškas eilėraštis „Mona dvėratis“. Vertinimo komisijai patiko trečioko Luko ir ketvirtoko Augusto skaityti eilėraščiai. Konkursui labai atsakingai ruošėsi ketvirtokai. Išklausėme daugelio skaitovų skaitomų eilėraščių.

Mūsų renginį stebėjo mokyklos direktorius. Jis moka mintinai daug eilėraščių, vieną, ilgą ir gražų padeklamavo konkurso dalyviams. Direktorius skatino mokytis eilėraščius atmintinai.

Komisijai sunku buvo išrinkti mokinį, kuris taisyklingai rašo ir nedaro klaidų nurašydamas tekstą. Dailyraščio konkurso nugalėtoju tapo ketvirtos klasės mokinys Tadas.

Visiems konkurso dalyviams buvo įteikti padėkos raštai, o geriausiems ir mažos dovanėlės.

Po savaitės Lukas ir Augustas vyks į miesto biblioteką skaityti eilėraščių, o Tadas dalyvaus dailyraščio konkurse. Sėkmės jiems!

Logopedė Rasa